מי אנחנו

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש" - וינסטון צ'רצ'יל

מי אנחנו

החזון שלנו בעבודה הוא לתת לתת לתת. תמיד לתת יותר ממה שמצפים לקבל ממך"

אנו מנהלים בית מלכה המספק פתרונות לאתרי אינטרנט ולמדיה דיגיטלית. יש לנו סיפוק גדול והרבה כיף לעשות את מה שאנחנו עושים תוך עבודה משותפת עם לקוחותינו. הפרויקטים שלנו מורכבים מאתרי אנטרנט גדולים וקטנים עם התאמה אישית מלאה של מערכות ניהול תוכן, התאמה של אתרי אינטרנט למכשירים חכמים, קידום אתרי אינטרנט בגוגל וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל וברשתות חברתיות. אנו נשמח לשמוע על הפרויקט שלך וביחד נתאים עבורך תוכנית שתזניק את העסק שלך ותשים אותו במקום לו הוא ראוי.
ליצירת קשר לחץ כאן או התקשר.

מהניסיון הרב שצברנו, למדנו (ואנו עדיין לומדים) שפרוייקט שעולה לאוויר דומה ללידה, במשך כמה חודשים מעצבים, בונים, בודקים ובסוף הוא יוצא לאוויר העולם כולם שמחים אבל יודעים שעכשיו מתחילה העבודה הקשה. לצערנו רוב בתי התוכנה וחברות בוני האתרים קצת שוכחים את זה או שפשוט זה לא מעניין אותם, הם עבדו קשה, גמרו את הפרוייקט לקחו את הכסף ועכשיו שהלקוח יסתדר ויש לקוחות שזה מתאים להם אבל יש הרבה מאוד לקוחות מאוכזבים שנרתעים מלהתעסק באתר האינטרנט שלהם ומסיוע של איש מקצוע בעקבות השרות הרע שקבלו בעבר.

אנו מאמינים שיש דרך אחרת , אנו מאמינים בדרך של ליווי הלקוח יד ביד צעד אחר צעד בסבלנות, אהבה ונתינה רבה, גם לאחר סיום הפרוייקט לתקופה ממושכת  עד שהלקוח לומד לתפעל את אתר האינטרנט שלו בצורה עצמאית. ויש גם כאלה שאומרים "זה לא מעניין אותי , תעשה לי" כמובן שגם זה בסדר.